NAUJIENOS

Vasarą vaikai atranda savo hobi

Stovykloje „Vasara su Patirtuku“ vaikai samprotavo apie tai, kuo jie norėtų būti užaugę. Keletas nusprendė tapti plaukikais, šokėjais, menininkais ;)

 

Plaukikas, kuris nori eiti į darbą ir ten lenktyniauti baseine:
Sportininkas, kuriam labiausiai patinka krepšinis:
Menininkė, kuri moka labai gražiai piešti:
Šokėja ir choreografė... arba balerina:


Liepą ir rugpjūtį LVJC rengia smagius vasaros užsiėmimus, kurie vaikams leis išbandyti daygybę skirtingų veiklų ir padės išsirinkti mėgstamiausias.

Visą liepą LVJC vyks „Hobių ieškotojai“ (5–18 m.). Tai 1–3 dienų trukmės meniniai užsiėmimai, atviri visiems sostinės vaikams ir jaunimui. Šių metų  „Hobių ieškotojų“ programos – „Molinės mintys“ (keramika), kur vaikai lipdo įvairiausius smagius dalykėlius – tai, ką jaučia, mato ir kuo džiaugiasi, „Sustabdyta akimirka“ (fotodizainas), kurios dalyviai gaudo ir fotonuotraukose įamžina ryškiausias akimirkas, judesius, nuotaikas ir „Japoniški menai“ (dailė), kur domimasi japonų dailininkų kūryba bei jų naudotomis meno technikomis – teptuku, tušu, akvareliniais dažais. „Hobių ieškotojuose“ vaikai ir jaunimas taip pat gali rinktis gitaros užsiėmimus „Tapk roko žvaigžde“, kur pasijus tikros roko grupės dalyviais ir dramą „Suvaidinta vasara“, kur įvairiausiais įmanomais ir neįmanomais būdais bandys pajusti ir suprasti, su kuo „valgomas“ teatras.

Rugpjūtį LVJC rengia kūrybinę laboratoriją „Patirtukas“ (5–8 m.) ir „Bandyklė“ (9–14 m.), kur kiekvieną dieną vaikai ir jaunimas išbandys po vieną ar keletą naujų veiklų – teatrą, keramiką, nindzių meną, šokį, dainavimą, muzikavimą – atras naujų saviraiškos būdų bei išmoks smagių dalykų, padedančių geriau pažinti save ir kitus.

Daugiau informacijos ir registracija:
Vaida Mockevičienė
el. p. draugaukime@lvjc.lt
tel. (8 5) 2721682
Registruojantis būtinai nurodykite vaiko vardą, amžių, kokioje programoje nori dalyvauti ir kontaktinį telefono numerį. Dalyvių skaičius – ribotas.