NAUJIENOS

Dažuotos ir saldžios rudens pramogos

Stovykloje „Įspūdžiautojai: rudens atostogos“ – darganotam ir pilkam rudeniui nuspalvinti – mozaika ir ebru. Išsišėlimui, paslaptims ir azartui – orientacinis žaidimas „Surask lobį“ bei pramogos LVJC. baseine.
Smagiausi programos įvykiai:

1 diena
Mozaika

Dieną pradėsime smagiais susipažinimo žaidimais – kad kuo greičiau įsimintume visų vardus ir vieni apie kitus daugiau sužinotume.  Atidarysime visą pamainą veikiantį „Įspūdžiautojų“ paštą. Susipažinsime su mozaika: klausysimės įdomių istorijų ir kartu su dizainere Rasa bandysime patys kurti mozaikos darbelį. Namo parsinešime savos kūrybos mozaikos papuošalą ar rėmelį nuotraukai.

2 diena
Ebru
Ar kada nors bandėte piešti ant vandens? Tai laaaaabai smagu ir ne taip jau sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kartu su dailininke Virginija ant sutirštinto vandens paviršiaus lašinsime dažus – jie skleidžiasi ir kuria pasakiškus piešinius, kuriuos tereikia atspausti ant popieriaus, medžio, keramikos ar šilko.Visa tai Ebru! Kitaip – marmuravimas arba tapyba ant vandens. Pabandom?!

3 diena
Lobis
Žaisime orientacinį žaidimą „Surask lobį“. Sekimas paslaptingomis nuorodomis, užuominų skaitymas, galvosūkių sprendimas – kas gali būti smagiau? Lobio užteks visiems! Pramogausime ir plaukiosime LVJC baseine.

Daugiau informacijos – čia