NAUJIENOS

Stovyklauti – jau nuo ketverių!

LVJC rengia puikia stovyklą ikimokyklinukams. Mažyliai  (4–6 m.) čia ras smagių veiklų ir gerų draugų, o jų mamos – žinojimą, kad vaikai saugūs ir mokosi naudingų dalykų.

Jau nuo birželio 4 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) veiklą pradeda „Nykštukų stovyklėlė“ – kūrybiškumo ir aktyvių veiklų vasaros programa, skirta miesto vaikams nuo ketverių metų.

Praėjusią vasarą startavusi „Nykštukų stovyklėlė“ ir šiais metais išlieka viena populiariausių LVJC stovyklų. Ja ypač domisi labai užsiėmę tėveliai, ieškantys savo vaikams smagių ir saugių pramogų, taip pat tėveliai, norintys palengvinti pirmąsias būsimųjų mokinukų dieneles mokykloje. Kartu su naujų draugų komanda patirti įspūdžiai, atsiskleisti vaikų talentams padedantys žaidimai, kelionės, savarankiškai kiekvieną dieną pačių priimti sprendimai padės vaikams tvirčiau jaustis mokykloje ateityje. Kad stovyklavimas padeda pasirengti naujiems gyvenimo iššūkiams pritaria ir psichologai. Pasak vaikų darželio „Taškius“ psichologės Ingos Aleknavičiūtės, stovyklavimas turi įtakos vaikų savarankiškumo, tarpusavio bendravimo įgūdžių lavinimui bei saviraiškai. Vaikai atlieka darbelius individuliai ir grupelėse, skatinamas kiekvieno vaiko indėlis į bendrą darbą, ugdoma atsakomybė. Saviraiškos ugdymas yra svarbus vaiko atsiskleidimui, platesnei pasaulėžiūrai, kūrybiškumui bei vaizduotei lavinti.
Šiais metais rengiamos dvi 5 d. trukmės „Nykštukų stovyklėlės“ pamainos: birželio 4–8 ir 11–15 dienomis. Kadangi programa skirtinga, vaikai stovyklą galės lankyti ir visas 10 dienų. Laikas neprailgs, nes stovyklos metu apstu ryškių, įspūdingų veiklų: piešimo, lipdymo, plaukiojimo baseine, judriųjų komandinių ar stalo žaidimų ir kelionių. Taip pat pokalbių, gurkšnojant pačių išsivirtą žolelių arbatą, kurių metu aptariami visi komandai svarbūs dalykai bei priimami atsakingiausi sprendimai.

Stovyklos programą rasite čia