NAUJIENOS

Vasaros mokykla VASAROS AKADEMIJA

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Vasaros mokykla VASAROS AKADEMIJA laukia visų 14-18 metų moksleivių, besirengiančių karjeros pasirinkimui ir savarankiškam gyvenimui!
Programos:
 
KARJEROS PLANAVIMAS (birželio 13–17 d., birželio 27 – liepos 1 d.)
Nori gerai pasiruošti būsimiems gyvenimo, profesijos pasirinkimo ir karjeros iššūkiams? Laukiame Tavęs „Vasaros akademijos“ programoje „Karjeros planavimas“! Šioje pogramoje Tau jau parengtos smagios komandos formavimo rungtys ir susitikimai su pačių populiariausių specialybių atstovais. Tavęs laukia pažintis su vienu iš „Coffee Inn“ vadovų, labai smagiu gydytoju, sėkmingu teisininku bei žurnalistu. Nori būti biochemiku, filosofu ar žemės ūkio specialistu? Užsirašyk, informuok mus, ir mes būtinai suorganizuosime! „Karjeros planavimo“ programoje įgysi daug sėkmingai karjerai reikalingų žinių ir įgūdžių ir tikrai nesnausi – kartu su grupe Tavęs laukia daug smagių ir naudingų grupinių užduočių bei pristatymų!
 
ENGLISH SUMMER SCHOOL (birželio 20-24 d., liepos 4-8 d.)

Norėtum išmokti kalbėti angliškai visiškai laisvai? Tuomet kalbėk tik angliškai nuo ryto iki vakaro „Vasaros akademijos“ programoje „English Summer school“! Čia virtualiai apkeliausi visą pasaulį ir susipažinsi su daugybės skirtingų tautų (Europos tautų, Amerikos indėnų, Australijos aborigenų, Lotynų Amerikos ir arabų šalių) kultūros ypatumais. Čia pažinsi svarbius kultūrinius skirtumus, sutiksi daug svetur gyvenusių žmonių, ir visada, visur ir apie visa tai kalbėsi, diskutuosi ir klausysi tik angliškai! See you in our English summer school!

NEMOKYKLA (birželio 13–17 d., birželio 27–liepos 1 d.
Nuobodžiauji per pamokas ir negali atsikratyti minties, kad už mokyklos ribų verdantis gyvenimas yra žymiai įdomesnis ir vertesnis tavo dėmesio? Vasaros akademijos „NEmokyklos“ programoje gali suderinti nenuobodų gyvenimą už mokyklos ribų ir kūrybingą netradicinį požiūrį į pamokas. Čia išmoksi mokytis taip, kad būtų smagu: istorijos pamokoje galėsime pačiupinėti ir išmėginti senovės lietuvių karybos drabužius bei ginklus, lietuvių kalbos pamokoje mokysimės skaityti, kad per trumpiausią laiką galėtumėme gauti visą reikiamą informaciją iš storiausios ir nuobodžiausios knygos, biologijos pamokoje važiuosime į miškus, kur galėsime stebėti žmogaus paveiktus ir civilizacijos dar nepaliestus miškus, fizikos pamokos metu gilinsimės į vandens struktūrą bei kilmę. Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką tu galėsi patirti šios stovyklos metu. Taigi, kviečiame bent vieną savaitę mokytis įdomiai!
 
ŠOKIO SAVAITĖ (birželio 20-24 d., liepos 4-8 d.)
Gatvės ir džiazo šokis, breikas, modernus ir šiuolaikinis šokis, lindyhopas, flamenko ir baletas – pažink šiuos šokius „Vasaros akademijos“ programoje „Šokių savaitė“!
„Šokių savaitės“ metu ne tik išmoksite pagrindinius įvairių šokio stilių žingsnelius ir judesius, bet ir sužinosite, kuo šie šokio stiliai ypatingi, kaip jie atsirado! Šios savaitės metu gyvensi gatvės šokio (street dance), breiko (break dance), moderniojo, šiuolaikinio ir džiazo, lindyhopo, flamenko, šiuolaikinio baleto, linijinių šokių ritmu. Jau nuo šios minutės Jūsų laukia linksmi ir pašėlę šokių mokytojai, kurie nori Jums padėti pajusti šokio džiaugsmą!
 
MENŲ SAVAITĖ (birželio 20-24 d., liepos 4-8 d.)
Sieji savo ateitį su menu ar tiesiog juo nuoširdžiai domiesi? „Vasaros akademijos“ programa „Menų savaitė“ – tai savaitė su profesionaliais menininkais ir dėstytojais, kurie dalinsis su Jumis savo vertingomis žiniomis ir įgūdžiais. Šioje programoje gilinsimės į šiuolaikinio meno tendencijas Lietuvoje ir pasaulyje; piešime, tapysime ir mokysimės kompozicijos pagrindų. Susipažinsime su senosios fotografijos istorija ir išbandysime senąjį fotoprocesą – cianotipiją. Dar: įtempkite ausis, nes Jūsų laukia įdomiausia paskaita apie garsą! Aplankysime „Daiktų viešbutį“, kur gyvena įdomiausi Lietuvos dizainerių kurti daiktai, taip pat turėsime galimybę susipažinti su pačiais kūrėjais. O paskutinioji diena skirta graffiti menui – laisvė tapybai ant sienų!
Registruokis ir sužinok daugiau apie Vasaros akademiją el. p.: ruta.v@lvjc.lt arba raimonda.m@lvjc.lt,
telefonu (8 5) 2636015.
Praleisk vasarą naudingai!