NAUJIENOS

4WD: galingai į priekį

Dar daugiau socialinių, komunikacijos, kūrybiškumo ir savęs pažinimo įgūdžių pavasario atostogų stovykloje!
4WD – tai vyresniems moksleiviams skirta praktinė socialinių įgūdžių ir savęs atradimo stovykla vykstanti jau antrus metus. 4WD paremta profiosionaliais praktiniais užsiemimais ir susitikimais su savo sričių specialistais, kurie gyvenime daug pasiekę ir galintys tave įkvėpti! Žinoma, neužmirštamos ir linksmosios kūrybinės dirbtuvės! Stovyklos akcentas – patyriminis dienos žygis.

Kam: tiems, kam 12–14 ir 15–17 metų
Kada: Balandžio 18–22 d. (5 dienos)
Kodėl: tam, kad kuo anksčiau pradėtum judėti galingai į priekį!
Kur: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Vilniaus miestas, Pučkorių atodanga

Galingos veiklos į priekį!

 • Komunikacija. Ar moki objektyviai atsirinkti informaciją? Kokie tavo bendravimo įgūdžiai? Ar internetas pakeis gyvąjį bendravimą? Sužinosi visus atsakymus ir ne tik, bei susipažinsi su šiuolaikine komunikacija bei jos priemonėmis.

 

 • Komanda ir jos formavimas. Ar žinai, kad grupė ir komanda skiriasi? Sužinosi kaip veikia komanda, kaip ji formuojama iš visiškai skirtinų žmonių. Toli ir galingai nueisi gyvenime tik dirbdamas kartu su komanda!

 

 • Kūrybiškumas. Tai galingiausias ir reikalingiausias dalykas tiek kasdieniniame gyvenime, tiek mokykloje ar darbe ateityje. Išmoksi pritaikyti kūrybiškumą visur ir visada. Kaip sako kūrybininkai: „Think out of the box!“

 

 • Asmeninis tobulėjimas. Kas aš? Ką aš moku daryti geriausiai? Ką aš noriu daryti ateityje? Tai indvidualūs užsiemimai skirti savęs atradimui ir savo ateities planavimui, bei karjerai. Tu esi tobul-as, -a ir tuo įsitikinsi!

 

 • Patyriminis žygis. Visų labiausiai laukiama diena! Visi praktiniai įgūdžiai ir žinios bus realiai išbandyti ir įsisavinti įvariausiose šmaikščiai ekstreamliose situacijose žygio gamtoje metu.

 

 

4WD: galingai į priekį grupės:
Renkamos dvi amžiaus grupės skirtos 12-14 ir 15-17 amžiaus jaunuoliams po 20 žmonių. 1 kompetetingas vadovas visą laiką būna su 10 4WD'istų pogrupiu. Taip pat užsiemimus veda kviestiniai lektoriai bei įkvepiantys ir motyvuojantys svečiai.

Kita 4WD informacija:

 • Stovyklos programa prasideda 9:00 ir baigiasi 17:00.
 • Visas penkias stovyklos dienas vaikus fotografuos profesonalus fotografas*. Kiekvienos dienos vakare nuotraukos bus publikuojamos internete (matyti jas galės tik internetines nuorodas turintys tėveliai).
 • Papildomos išlaidos: autobusų bilietėliai;
 • 4WD’istai maitinami 2 kartus per dieną (išskyrus penktadienį);
 • Penktadienį dalyviai atsineša maistą pagal savo suplanuotą žygio maitinimą;
 • Kaina: 289 Lt;
 • Vienos dienos kaina 60 Lt (vieną dieną įsigyti galima tik išskirtiniais atvejais);
 • Sutartys pasirašomos LVJC Konstitucijos pr. 25, Informaciniame centre;
 • Vietų skaičius ribotas!

 

Dėl ankstesnių stovyklų praktikos nedarome išankstinės registracijos. Patekimo į stovyklą būdai:

 1. Atlikti internetinį banko pavedimą ir vėliau jums patogiu metu atvykti pasirašyti sutarties Konstitucijos pr. 25, Vilnius;
 2. Atvykti tiesiai į LVJC Informacinį Centrą Konstitucijos pr. 25  pasirašyti sutartį ir atlikti apmokėjimą grynais, banko kortele arba pavedimu vėliau.

 

Mokėjimo pavedimu už dienos stovyklą „4WD“ rekvizitai:

Viešoji įstaiga „Jaunimo slėnis“

Konstitucijos pr. 25, Vilnius

121866822 AB „Swedbankas“

73000 LT 25 7300 0100 0243 0329

laukelyje Mokėjimo paskirtis nurodykite vaiko vardą, pavardę, stovyklos pavadinimą, mokėtojo vardą ir pavardę. Taip pat nurodykite savo telefono numerį, kuriuo galima su Jumis susisiekti.

Dokumentai reikalingi pasirašant sutartį:

1. Vaiko asmens dokumentas (pasas, tapatybės kortelė, gimimo liudijimas) / kopija.

2. Sutartį pasirašančiojo (stovyklautojo mamos arba tėčio) pasas / kopija.

3. Tėvų / globėjų sutikimas sudaryti sutartį, jei sutartį sudaro pats stovyklautojas. Nuo 14 iki 17 metų amžiaus stovyklautojas sutartį gali pasirašyti pats, tačiau būtinas raštiškas tėvų arba globėjų sutikimas ir pasas / kopija.

4. Medicininė 079/a formos pažyma.

Dėl galimų socialinių įgūdžių skambinkite ir rašykite:
4WD’istui Mindaugui Oželiui
Tel. (8 5) 2 75 31 70
El. p. mindaugas@lvjc.lt