NAUJIENOS

1 diena „Įspūdžiautojuose: žiemos atostogos“ - 60 Lt

Žiemos atostogų stovykla vaikams ir jaunimui „Įspūdžiautojai“ kviečia visus, norinčius įspūdžiauti visą savaitę arba vieną ar kelias dienas atkirai. 1 dienos kaina – 60 Lt. Žiemos stovyklų metu pasitikime šventes dar linksmiau ir įdomiau!

Kam: tiems, kam 7 – 11 metų

Kada ir kaip: net trimis pamainomis! Gruodžio 20-23, 27-30 ir sausio 3-7 d. – moksleivių žiemos atostogų metu darbo dienomis. Pamainos trys - kiek norite, tiek ir įspūdžiaujate!

Kur: Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje.

Kodėl: nes visos atostogos nusipelno būti neužmirštamos:)

Žiemiškų „Įspūdžiautojų“ veiklos ir kūrybinės dirbtuvėlės:

Slam Poezija

Tai tikrai ne tokia poezija apie kokią jūs pagalvojote. Tai žodžio laisvė, tai tavo kūrybinė laisvė! Sugalvoji ir parašai kūrybinį tekstą (bet kokio pobūdžio) ir efektingai jį perskaitai, išrėki ar sušnabždi. Išreikšk savo nuomonę garsiai ir kad visi girdėtų!

Teatrinė Improvizacija

Vaidinimas – labai svarbi gyvenimo dalis:). Mokėjimas įsijausti į situaciją, ją pajusti ir improvizuoti – menas. To ir mokysimės! Laukia daugybė gerų emocijų, šypsenų iki ausų ir daug daug kvatojimo.

Kalėdinis Meduolių namelis

Kokios Kalėdos be saldumynų? Rimtai:). Duosime kiekvienam Įspūdžiautojui pasatyti savo Kalėdų stebuklingą namelį iš meduolių ir daug saldaus glaisto. Jei namukų nesuvalgys mažieji statytojai – liks ir tėveliams Kalėdinė puošmena.

Žygis baseine

Vandens linksmybės! Juk po visų kūrybinių dirbtuvių reikia ir stiprokai pajudėti, kad greičiau augtume ir gerai jaustumėmės. Estafetės, plaukimas kanoja baseine. Ar teko kada nors? Galėsite išbandyti!

Fotografuok su ZENIT’u

Tikriausiai vienas geriausių praeities išradimų, kuris vis dar gyvas ir nesiliauja populiarėti. Paimti į rankas beveik 1 kg sverianti fotoaparatą, įdėti TIKRĄ juostelę, surasti gerą kadrą, sufokusuoti ir nufotografuoti – atrodo daug darbo, bet rezultatas vertas nuotaikingų kančių. Zenit’ą į rankas ir pirmyn į Žiemos fotomedžioklę!

„Įspūdžiautojų“ grupės:

Renkamos 4 grupės po 10 Įpūdžiautojų. Vaikai skirstomi pagal amžiaus grupes, su vaikais dirbs beveik visi tie patys vadovai kaip ir rudens stovyklėlėje.

3 pamainos:

Vyks trys pamainos (kiekviena pamaina su turinio papildymais, kad vaikai, kurie dalyvaus visose pamainose, patirtų įvairių Įspūdžių!):

• Gruodžio 20-23 d. (4 d.)

• Gruodžio 27-30 d. (4 d.)

• Sausio 3-7 d. (5 d.)

Kita informacija:

7 – 11 m. vaikus tėveliai gali atvesti nuo 8:00, o pasiimti iki 18:00, dalyviai maitinami 2 kartus per dieną.

1 diena su Įspūdžiautojais – 60 Lt

I arba II pamaina (4 dienos) – 229 Lt

I ir II pamaina (8 dienos) – 429 Lt

II ir III pamaina (9 dienos) – 459 Lt

I, II ir II pamaina (net 13 įspūdžių dienų) – 649 Lt

Dėl galimų įspūdžių galite skambinti ir rašyti:

Įspūdžiautojui Mindaugui Oželiui

El. p.: mindaugas@lvjc.lt

Tel.: 8-5-2753170 www.lvjc.lt

                                                                     Gražių švenčių!