NAUJIENOS

1 diena „Įspūdžiautojuose“ - 70 Lt

LVJC_stovyklos_IspudziautojaiRudens atostogų stovykla vaikams ir jaunimui „Įspūdžiautojai“ kviečia visus, norinčius įspūdžiauti visą savaitę arba vieną ar kelias dienas atkirai.
1 dienos kaina – 70 Lt.
Rudens stovyklų metu nuobodžiauti tikrai nebūtina!  


„Įspūdžiautojai“ – nauja, ryškiai spalvota, nematyta, nebandyta ir netikėta. Įspūdžių užteks iki pat žiemos! 
Fotografuok degtukų dėžute, tapyk ant sienos, grok bet kokiu muzikos instrumentu, statyk plaustą, išlankstyk savo pasaulį ir improvizuok. Įspūdžiauk!

Kam:   tiems, kam 7 – 11, 12 – 14  ir 15 – 16 metų:)
Kada:  spalio 25 – 29 d., nuo 9:00 iki 17:00, moksleivių rudens atostogų metu darbo dienomis
Kur:  Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje.  
Kodėl:  nes geros atostogos būna ne tik vasarą!

Pagrindinės veiklos ir kūrybinės dirbtuvės:

„Pinhole“ – ar kada nors teko fotografuoti degtukų dėžute? Taip, tai įmanoma! Net fotoaparatą-degtukų dėžutę 1-2-3 teks pasigaminti patiems, įdėti juostelę ir pirmyn – fotografuoti, ryškinti juostelę, daryti nuotrauką!
Pinhole dirbtuvėse fotografuosite su Edita Grėbliūnaite.

Konstravimas vandenyje. Bandymai tęsis ir vandenyje – konstruosime plaustą, žaisime vandens futbolą ir vykdysime komandines užduotis. Pabandžius netikėtas vandens dirbtuves, atsiras nesuvaldomas noras dar ir dar kišti koją į baseiną. Ir koją, ir ranką, ir pilvą:).

G27: ryškios spalvos ir teptukas. Piešimas dar niekada nebuvo toks įtraukiantis bei užburiantis – čia kursite dar neegzistuojančius daiktus ir gyvūnus, piešite grupinius piešinius, improvizacijas baigsite komandiniu meno darbu ant didžiulės sienos, o draugus ir tėvelius galėsi pakviesti į savo parodą Fluxus Ministerijoje!  
G27 dirbtuvėse piešite su Eglė Gudonyte.

Muzika, garsas, ritmas. Įspūdžiautojai įrodys – nemokantis ar niekada to nebandęs gali groti įvairiausiais instrumentais! Kiekvienas įspūdžiautojas improvizuos keliais instrumentais, diriguos visai savo bendraamžių muzikantų ką tik sukurtai grupei –tai paprasta:).
Garsais improvizuosite su Tomu Dobrovolskiu ir komanda.

Žvaigždžių spiečiai. Dar visai neseniai Žemė buvo plokščia, o saulė sukosi aplink ją. Astronomai įrodė, kad yra visai kitaip. O kaip šiuolaikinis mokslas aiškina žemėje ir beribėje visatoje vykstančius reiškinius? Kokios formos mūsų visata? Kiekvienas dalyvis kurs savo pasaulio modelį su savais dėsniais ir reiškiniais.
Žvaigždžių spiečių paslaptis atskleisite su Tadu Mineikiu.

Kita informacija:
7 – 11 m. vaikus tėveliai gali atvesti nuo 8:00, o pasiimti iki 18:00
Dalyviai maitinami 2 kartus per dieną.
Visos stovyklos (5 dienos) kaina – 289 Lt.

Pagarbiai,
Mindaugas Oželis,vyriausiasis įspūdžiautjas
El. p.: mindaugas@lvjc.lt
Tel.: 8-5-2753170