NAUJIENOS

Sveiki,

LVJC StovyklosĮkvepiančios ir linksmos, išlaisvinačios iš abejingumo, nepasitikėjimo ir vienišumo LVJC vasaros stovyklos kviečia Jus pirmąjai pažinčiai :)

Stovyklos LVJC
skirtos mažiesiems, kurių tėvams dar nedrąsu išleisti vaiką iš namų ilgesniam laikui

 

„Veikime kartu“

Judriausia stovykla su kasdieninėmis mokymo plaukti, krepšinio ir stalo teniso pamokomis

Vieta:       Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Laikas:     birželio 1-11 (9d.),; birželio 14-23 (8 d.); birželio 28-liepos 9 (9d.)
Amžius:   8-11 metų
Kaina:      tikslinama
Jei vaikas nori išmokti plauti, alpsta dėl krepšinio,  jei jo energingumas liejasi per kraštus, stovykla „Veikime kartu“ skirta kaip tik jam ar jai!
Šios stovyklos metu šalia plaukimo ir krepšinio treniruočių, stalo teniso, judriųjų - komandinių žaidimų ir jogos užsiėmimų vyks įvairūs meninės (savi)raiškos užsiėmimai bei pažintinės ekskursijos po gražiausias Vilniaus ir apylinkių vietas. 
Taip pat kasdien -  pažintis su nauja diena, vakarykštės dienos sėkmių ir kitų įvykių aptarimas, diskusijos apie sveikos gyvensenos naudą ir principus.

 

„Nuspalvink pasaulį“

Pažinimo ir kūrybos stovykla

Vieta:       Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Laikas:     birželio 1-11 (9d.),
birželio 14-23 (8 d.)       
birželio 28-liepos 9 (9d.)
Amžius:   6-11 metų
Kaina:      tikslinama
Atradimų, draugystės, sporto, teatro, kūrybos, turizmo, šokio, muzikos dienos – visa tai jūsų laukia šioje ypatingai spalvingoje ir kūrybingoje stovykloje.  čia apstu kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, bendravimą ir draugiškumą stiprinančių pramogų, žaidimų, užduočių.
Vaikai plaukios baseine, lipdys iš molio, kurs spektaklį, mokysis šokti ir apie šokį, jų lauks kūrybinės popietės, muzikiniai užsiėmimai, spektaklis gamtoje,  vaikai lankysis gražiausiose Vilniaus vietose - Verkių regioniniame parke, Gedimino kalne ir pilyje, Katedros požemiuose, Vingio parke.  

„Nustebsite sužinoję, kokie kokie jūs patys esate kūrybiški ir kokie galite būti draugiški, kokia įdomi Lietuvos istorija“, tvirtas stovyklos vadovės Irenos pažadas.

 

„Jėga! Vasara su anglų kalba“

Anglų kalba linksmai ir lyg netyčia

Vieta:       Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Laikas:     birželio 1-11 (9d.),
birželio 14-23 (8 d.)
birželio 28-liepos 9 (9d.)
Amžius:   6-11 metų
Kaina:      tikslinama
Stovykla, kurioje smagiai leidžiant laiką tarsi „netyčia“ pramokstama anglų kalbos. 
6-8 m. vaikai anglų kalbos pradmenų mokosi įsitraukdani į domius žaidimus, kurdami darbelius, dainuodami, deklamuodami bei vaidindami,  čia jie sužino, kaip susipažinti, pristatyti save ir savo šeimą, papasakoti apie mėgstamus gyvūnus, susikurti šventę ne tik sau, bet  ir tėveliams.
9-11 m. vaikai sustiprins anglų kalbos žinias, papildydami jas naujais žodžiais ir sąvokomis žaisdami, dalyvaudami viktorinose, žiūrėdami filmus ir įsitraukdami į kitą ėdomią veiklą.  
Vaikų taip pat laukia ekskursijos po Vilnių, žaidimai, stiprinantys bendravimą, draugiškumą ir pasitikėjimą savimi, baseinas, keramikos dirbtuvės, kūrybinės popietės ir judrieji žaidimai.   

Stovyklos Lietuvoje:

 

„Vasara Snaigyne“


Aktyvi, daugybės smagių, atsiskleisti ir patikėti savimi padedančių pramogų ir įspūdžių stovykla

Vieta:         
Lazdynų raj., prie Snaigyno ežero
Laikas:      I pamaina 06.24-07.02 (9 d.);
II pamaina 07.16 – 24 d.  (9 d.)
Amžius:    I pamaina 9-15 metų;
II pamaina 13-18 metų
Kaina:       tikslinama

Paaugliams ar žengiantiems paauglystę  „Vasara Snaigyne“ - puiki galimybė išgirsti savo norus, išreikšti, išbandyti save įvairiausiose veiklose ir galbūt atrasti tai, kas labiausiai patinka.
Kiekviename žingsnyje  dailės bei teatrinės Improvizacijos paskatins įsiklausyti, geriau supraste ir išreikšti save,kūrybiškai įgyvendinti didžiausius savo sumanymus. Stovyklos dalyviai kurs filmą, pieš ar rašys stovyklos dienoraštį ir dalyvaus kitose veiklose, kurios skatina pastebėti aplinką ir aplinkinius.
Čia atvykusiųjų laukia draugiškumo ir bendrų sprendimų priėmimo pradžiamokslis  - ne tik kuriant stovyklos taisykles, demokratiškai (balsuojant) sprendžiant stovyklos spręstinus klausimus,  bet ir žaidžiant komandinius judriuosius žaidimus, bežaisdami pažinsime tai, kas yra daug smagiau už medalius, diplomus ar I-asias vietas.
Susimąstyti apie apie sveiką maistą, mitybos įpročius, aplinką, globalias ekologines pasaulio ir kiekvieno iš mūsų problemas paskatins Sveikos virtuvės diena.
Išsišėlimui – ežero purslų ir garsų konkursas, varžytuvės „Duokim garso“, taip pat detektyvinė misija bei Rally turas, pareikalausiantys ne tik greito veikimo, bet ir strateginio mąstymo..
Taip pat jūsų laukia Joninių naktis, pramogos prie laužo, žvejyba auštant ir daug kitų smagių akimirkų!

 

„Kitu kampu“

Praktinių sėkmės įgūdžių stovykla

Vieta:           Birštono „Vingio“ stovyklavietė
Laikas:        birželio 28  - liepos 4 d. (7 d)
Amžius:
      13-16 metų
Kaina:
          tikslinama    

Stovykla „Kitu kampu” skirta  13-16 metų jaunuoliams, kurie nori puikiai praleisti laiką ir daugiau sužinoti apie žmogaus sėkmę lemiančius dalykus. 
Stovyklos programoje – orientaciniai žygiai, strateginiai, rolių, įvaizdžių ir kiti netradiciniai kūrybiniai bei patirties žaidimai ir užduotys sudaryti taip, kad skatintų pozityvų savęs vertinimą, pasitikėjimą savimi, ugdytų efektyvaus bendradarbiavimo, problemų sprendimo įgūdžius.
Šioje stovykloje jūsų laukia visiškai kitokia, demokratijos principais paremta tvarka. Kiekvieną rytą -  stovyklautojų pasitarimai, o vakare – dienos aptarimas ir dalijimasis įspūdžiais.

 

„Skraidančios pėdos“

Saviraiškos ir šokių stovykla

Vieta:           Alantos miestelis Molėtų raj.
Laikas:        birželio 30  - liepos 8 d. (9 d)
Amžius:
      12-18 metų
Kaina:
          tikslinama    

Skraidančios pėdos” skirtos mėgstantiems šokti, kurti, improvizuoti  bei išreikšti save šokiu, tiems kam šokis nesibaigia mokytojo judesių atkartojimu.
Stovyklos programoje -  profesionalų vedamos šiuolaikinio, džiazinio bei gatvės šokio užsiėmimai; stovyklautojų kūryba ir improvicazijos judesio tema,  filmų apie šokio istoriją bei stilius peržiūros ir aptarimai;
Paskutinę stovyklavimo dieną pačių stovyklautojų sukurto judesio spektaklio premjerą  atvykusiems tėvams ir Alantos bendruomenei.

 

Asmeninų ir socialinių įgūdžių vasaros sesija

Vieta:          LVJC, Vilniaus m., miškas
Laikas: 
       birželio 12 - 18 d. (7 d)
Amžius:
      15-18 metų
Kaina:
          tikslinama    

Tai 7 d. trukmės programa paaugliams, kurioje organizuojamos kasdieninės karjeros, derybų bei lyderystės įgūdžių ugdymo(si) sesijos, grupės formavimo ir energijos suteikiantys žaidimai, išvykos į įmones, susitikimai ir diskusijos su įvairių sričių atstovais (studentais ir profesionalais).
Dvi paskutines dienas praleisime miške įtvirtinant per savaitę atrastas žinias bei gebėjimus simuliacinio žaidimo metu.
Programa organizuojama taip, kad jos dalyviai stipriasias puses bei išsiaiškintų jų ugdymo galimybes.


 

Daugiau informacijos:
stovyklos@lvjc.lt